REZERVASYON İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...
REZERVASYON İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...
  05079500909
  02566182829
Para Birimi Seçimi

Tranche serpme Kahvaltı 24 ila 28 organik üründen oluşmaktadır. Bunun sebebi de sadece organik ve mevsiminde bulunan ürünler tercih edildiği içindir. 

  1.  Neden Tranche Kahvaltı?

 muhteşem Manzarası ile Tranche konumu ve ürünleri ile sadece lezzet ile değil keyifli zaman geçirmenizi sağlar. kahvaltı servisi için sekiz kişilik mutfak ve salon ekibi, sabah 7 de hazırlıklara başlar. günlük olarak gelen sebze, meyve, yumurta ve süt ürünleri önceden değil her sabah özenle hazırlanır ve kalite kontrolleri yapılır. salon her sabah temizlenir, çekirdek kahve sabah saat 09:00 da  çekilir ve muhteşem kokusu bütün marina dağılır. her 2 saatte bir yeniden demlenen çay kahvaltının yıldızlarından. marka olarak doğuş marka çay kullanıyoruz ve haftanın her günü saat 8:45 de güne güzel başlamanız için servise sunuyoruz.

2. Kahvaltı saat kaça kadar?

 Tranche egenin incisi ve en sevilen tatil yerlerinden biri olan kuşadası'nda olduğu için, kahvaltı saat aralığı oldukça geniş. servis sabah 09:00 a başlayıp saat 15:00 kadar devam ediyor. 

3. Tranche kahvaltı hangi günler? 

haftanın her günü aynı kalite ve sunumla ziyaret edebilirsiniz.

4 Serpme kahvaltı harici ne var? 

Tranche kahvaltı menüsü oldukça geniş, vakti kısıtlı olanlar ve yalnız gelenler için hızlı kahvaltı seçeneklerden birisi, ama onun haricinde omlet çeşitleri , sucuklu yumurta, tost çeşitleri, gözleme gibi diğer seçenekler de mevcut.        

  Filtrele
Toplam 41 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.